Primula VAPORMAT 2- 6KW 400V, автоматичний промисловий парогенератор з електронним керуванням
92 294,92 ₴
Категорія: Прасувальне обладнання
| Ємність для подачі води | 20 L |
| Об’єм бака | 8,5 л |
| Продуктивність | 7,8 кг пару в годину |
| Робочий тиск | 3,5 бар |
| Тип машини | автоматичний промисловий парогенератор з електронним керуванням |
| Модель | Primula VAPORMAT 2, 6KW 400V |
| Потужність нагрівального елементу | 6 kW |
| Мережа | 400 V |
Primula VAPORMAT 2- 6KW 400V
Промисловий парогенератор з автоматичною підкачкою води на 2 робочих місця з електронним керуванням та системою самодіагностики
- Електронна система контролю рівня води з допомогою 3х електродів
- Програма виявлення несправностей та електронна клавіатура
- Сталевий бойлер циліндричний 8,5 л / товщина 7,1 мм
- Щоб уникнути окислення бойлер зварений ззовні та зсередини
- Впуск води мідна труба O12мм
- Зовнішній запобіжний клапан безпеки
- 20л зовнішній бак
- Колеса для легкого пересування
Комплектація:
- Парогенератор Primuila VAPORMAT 2, 6KW 400V
- Зовнішній бак на 20 л
- Інструкція
Праски в комплектацію не входять
СХОЖІ ТОВАРИ
Silter SUPER MINI SPR/MN2002 міні парогенератор на 2л
9 673,60 ₴
Silter Super Mini SPR/MN2035 міні-парогенератор
10 069,34 ₴
SM ST-2005 промисловий парогенератор на 5 л
11 432,43 ₴
SM ТС-M4060 прес сублімаційний напів-автоматичний
38 518,51 ₴
Primula Ecovapor 2- 6KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
68 330,78 ₴
