PRIMULA MAGIC INOX міні парогенератор на 2,5 л.
19 120,89 ₴
| Виробник | Primula S.A. |
| Країна виробник | Греція |
| Об’єм бойлера | 2,5 л |
| Потужність нагрівального елемента праски | 800 W |
| Робочий тиск | 2,5 bar |
| Тип машини | Міні парогенератор на 1 праску, об’ємом на 2,5 л. |
| Модель | PRIMULA MAGIC INOX |
| Потужність нагрівального елементу | 1000 W |
| Мережа | 220 V |
Міні парогенератор на 2,5 л. з паровою праскою
Дана модель парогенератора ідеально підходить для не великих майстерень, кравців та ательє.
MAGIC INOX поставляється з антеною для кріплення кабелю і підставкою з силікону під праску. Завдяки швидкоз'ємному 4-контактного роз'єму легко замінити парову праску на парову щітку або паровий пістолет.
На передній панелі парогенератора знаходиться кнопки керування, окремо кнопка включення нагріву парогенератора і окремо включення нагріву праски, завдяки чому праску можна використовували як суху без пари. Світлова індикація дозволить стежити за рівнем води в баку (червоний індикатор), і готовності до роботи (зелений індикатор). Для безпеки роботи в заливний пробці встановлений запобіжний плунжер, якщо з якихось причин парогенератор набере тиск більше 2,5 атм. то плунжер стравить надлишковий тиск.
Продуктивність роботи парогенератора 2 кг/пара в годину, а час безперервної роботи 2 - 2,5 години;
Працює MAGIC INOX від побутової мережі 220V, і максимальне споживання парогенератора разом з паровою праскою 1,8 kW.
PRIMULA S.A. гарантує якість своєї продукції тому використовує якісні деталі для своїх парогенераторів, завдяки чому в MAGIC INOX встановлений великий промисловий регульований електроклапан та бойлер з товщиною стінок в 3 мм.
Комплектація:
- Міні парогенератор PRIMULA MAGIC INOX;
- Парова праска PRIMULA Iron ECO 1700P;
- Тримач проводу;
- Силіконовий килимок під праску;
- Стандартна інструкція.
Опційно:
- Нержавіюча підставка під праску;
- Стійка на роликах під парогенератор;
