KAIGU NHG-500V 380 V дублюючий прес прохідного типу
125 361,04 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Преси для дублювання
| Максимальна температура нагріву столу | 195℃ |
| Притискна здатність | 1.5 кгс/см |
| Тип машини | Дублюючий прес, консольний, прохідного типу |
| Час проходження | 5~20 сек |
| Швидкість стрічки | 8.7м/хв(Max.) |
| Ширина стрічки | 50 см |
| Модель | KAIGU NHG-500V |
| Потужність нагрівального елементу | 4.5 kW |
| Мережа | 380V |
Прес прохідного типу KAIGU NHG-500V 380V
Портативний дублюючий прес, для проклеювання всіх типів матеріалів. Ідеальний для невеликих виробництв.
СХОЖІ ТОВАРИ
PRIMULA MAGIC INOX міні парогенератор на 2,5 л.
19 039,40 ₴
Парогенератор 3 в 1 GAZZELLA TRIO MINI 3.5 л SPR/MN 3036
20 490,44 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 724,33 ₴
SM ТС-M4080 прес сублімаційний напів-автоматичний
43 003,54 ₴
SM-4080 прес сублімаційний автоматичний
51 489,92 ₴
