KAIGU NHG-500V 220V дублюючий прес прохідного типу
125 897,59 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Преси для дублювання
| Максимальна температура нагріву столу | 195℃ |
| Притискна здатність | 1.5 кгс/см |
| Тип машини | Дублюючий прес, консольний, прохідного типу |
| Час проходження | 5~20 сек |
| Швидкість стрічки | 8.7м/хв(Max.) |
| Ширина стрічки | 50 см |
| Модель | KAIGU NHG-500V |
| Потужність нагрівального елементу | 4.5 kW |
| Мережа | 220V |
Прес прохідного типу KAIGU NHG-500V 220V
Портативний дублюючий прес, для проклеювання всіх типів матеріалів. Ідеальний для невеликих виробництв.
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор міні на 1 л Silter SPR/MN2000
7 860,32 ₴
Ручний прес для термотрансферного друку SM TC-M4080
16 647,98 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 851,55 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
47 206,08 ₴
KAIGU NHG-500V 380 V дублюючий прес прохідного типу
125 897,59 ₴
