Primula Ecovapor 2- 4KW 220V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
64 163,17 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові парогенератори
| Ємність для подачі води | 20 L |
| Об’єм бойлера | 8,5 л |
| Продуктивність | 5,2 кг пари в годину |
| Робочий тиск | 3,5 бар |
| Тип машини | Промисловий електричний парогенератор для безперервної роботи на 2 праски |
| Модель | Primula Ecovapor 2, 4 kW, 220 V |
| Потужність нагрівального елементу | 4 kW |
| Мережа | 220 V |
Primula Ecovapor 2- 4KW 220V
Промисловий електричний парогенератор для безперервної роботи на 2 праски
- Продуктивність 5,2 кг пари / год, потужність ТЕНа 4 кВт,
- Робочий тиск 3,5 бар,
- Вбудована помпа потужністю 0,5 к.с,
- Циліндричний сталевий котел ємністю 8,5 л. товщиною 7.1мм,
- Зовнішнє і внутрішнє зварювання котла, щоб уникнути окислення,
- Електронне керування автоматичними функціями парогенератора,
- Електронна система контролю рівня води на 1 електроді,
- Вбудований бак для підкачки води ємністю 20 л,
- Зовнішній запобіжний клапан, відповідно до правил безпеки.
- Підключення 220В / 50 Гц.
- Обладнана роликами для полегшення переміщення.
- Вага 48кг.
Парогенератор прасками не комплектуєтся
СХОЖІ ТОВАРИ
PRIMULA MAGIC INOX міні парогенератор на 2,5 л.
19 120,89 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 851,55 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
47 206,08 ₴
Прес NHG-600A? 220V KAIGU
94 412,16 ₴
KAIGU NHG 500V 220 V дублюючий прес прохідного типу
134 861,89 ₴
