Primula Ecovapor 2- 6KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
68 330,78 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові парогенератори
| Ємність для подачі води | 20 л |
| Об’єм бойлера | 8,5 л |
| Продуктивність | 7,8 кг/год |
| Робочий тиск | 3,5 бар |
| Тип машини | Автоматичний парогенератор на два робочих місця |
| Час нагрівання | Близько 15-20 хв (від 10 ° C) |
| Модель | ECOVAPOR 2-6 |
| Потужність нагрівального елементу | 6 kW |
| Мережа | 380 V |
| Автоматична підкачка води | ✓ |
Primula Ecovapor 2- 6KW 400V
Промисловий електричний парогенератор для безперервної роботи на 2 праски
- Продуктивність 7,8 кг пари / год,
- Потужність ТЕНа 6 кВт,
- Робочий тиск 3,5 бар,
- Вбудована помпа потужністю 0,5 к.с,
- Циліндричний сталевий котел ємністю 8,5 л. товщиною 7.1мм,
- Зварювання котла зовні та всередині, щоб уникнути окислення,
- Електронне керування автоматичними функціями парогенератора,
- Електронна система контролю рівня води на 1 електрод,
- Вбудований бак для підкачки води ємністю 20 л,
- Зовнішній запобіжний клапан, відповідно до правил безпеки,
- Підключення трьох фазове 400 В / 50 Гц,
- Обладнана роликами для полегшення переміщення,
- Вага 48кг.
Парогенератор прасками не комплектується
Парогенератор прасками не комплектуєтся
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE 2035 промисловий парогенератор на 3,5 л
8 530,35 ₴
SM TC-M4060 ручний прес для термотрансферного друку
13 455,10 ₴
SM ТС-M4060 прес сублімаційний напів-автоматичний
38 518,51 ₴
Прес NHG-500A? 220V KAIGU
87 326,21 ₴
KAIGU NHG 500V 220 V дублюючий прес прохідного типу
134 287,13 ₴
