Прес NHG-600A? 220V KAIGU
94 009,78 ₴
KAIGU NHG-500V 220V дублюючий прес прохідного типу
125 361,04 ₴
KAIGU NHG 500V 220 V дублюючий прес прохідного типу
134 287,13 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Преси для дублювання
| Максимальна температура нагріву столу | 195℃ |
| Притискна здатність | 1.5 кгс/см |
| Тип машини | Дублюючий прес, консольний, прохідного типу |
| Час проходження | 5~20 сек |
| Швидкість стрічки | 8.7м/хв(Max.) |
| Ширина стрічки | 50 см |
| Модель | KAIGU NHG-500V |
| Мережа | 4.5 kW |
Прес прохідного типу KAIGU NHG 500V 220V
Портативний дублюючий прес, для проклеювання всіх типів матеріалів. Ідеальний для невеликих виробництв.
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор SM SPR 2035 на 3.5 л SM
8 970,06 ₴
Silter SUPER MINI SPR/MN2002 міні парогенератор на 2л
9 673,60 ₴
Silter SUPER MINI SPR/MN2005E міні-парогенератор на 5 л.
17 500,42 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
47 004,89 ₴
KAIGU NHG-500V 380 V дублюючий прес прохідного типу
125 361,04 ₴
