SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
46 991,53 ₴
SM-4080 прес сублімаційний автоматичний
51 475,29 ₴
Прес NHG-500A? 220V KAIGU
87 301,38 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Преси для дублювання
| Максимальна температура нагріву робочої поверхні | 195℃ |
| Потужність | 5.2kW |
| Притискна здатність | 1,5 кгс/см |
| Тип машини | Дублюючий прес, консольний, прохідного типу |
| Час проходження | 5~20 сек |
| Швидкість стрічки | 7м/хв(Max.) |
| Ширина плавлення | 500 мм |
| Модель | NHG-500AⅡ |
| Мережа | 1P; 220V; 50Hz |
Прес NHG-500AⅡ 220V KAIGU
дублюючий прес, для проклеювання всіх типів матеріалів.
Основна функція дублюючого пресу - приклеювання дублерина та клейового флізеліну під дією високої температури і тиску на фінальному етапі виробництва одягу. Прес має функції автоматичного контролю стану стрічок та електричний привід для протягування стрічки. Цей прес є ідеальним для невеликих виробництв, оскільки він може проклеювати усі типи матеріалів.
До основних характеристик машини відносяться:
- максимальна температура нагріву робочої поверхні - 195℃;
- потужність - 5.2kW;
- притискна здатність - 1,5 кгс/см;
- тип машини - дублюючий прес, консольний, прохідного типу;
- час проходження - 5~20 сек;
- швидкість стрічки - 7м/хв(Max.);
- ширина плавлення - 500 мм;
- параметри електричної мережі - 1P; 220V; 50Hz.
СХОЖІ ТОВАРИ
Праска для лекал ST PU 2004 Silter
9 143,35 ₴
SM-4040 ручний прес для термотрансферного друку
10 989,60 ₴
BRUCE 2005 промисловий парогенератор на 5 л
11 209,39 ₴
SM ТС-M4060 прес сублімаційний напів-автоматичний
38 507,56 ₴
SM-4080 прес сублімаційний автоматичний
51 475,29 ₴
