Primula Ecovapor 2- 4KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
65 190,31 ₴
Категорія: Прасувальне обладнання
| Ємність для подачі води | 20 L |
| Об’єм бойлера | 8,5 л |
| Продуктивність | 5,2 кг/год |
| Робочий тиск | 3,5 бар |
| Тип машини | Автоматичний парогенератор на два робочих місця. |
| Час нагрівання | Близько 15-20 хв (від 10 ° C) |
| Модель | ECOVAPOR 2-4 |
| Потужність нагрівального елементу | 4 kW |
| Мережа | 380 V |
| Автоматична підкачка води | ✓ |
Primula Ecovapor 2- 4KW 400V
Промисловий електричний парогенератор для безперервної роботи на 2 праски
- Продуктивність 5,2 кг пари / год,
- Потужність ТЕНа 4 кВт,
- Робочий тиск 3,5 бар,
- Вбудована помпа потужністю 0,5 к.с,
- Циліндричний сталевий котел ємністю 8,5 л. товщиною 7.1мм,
- Зовнішнє і внутрішнє зварювання котла, щоб уникнути окислення,
- Електронне керування автоматичними функціями парогенератора,
- Електронна система контролю рівня води на 1 електроді,
- Вбудований бак для підкачки води ємністю 20 л,
- Зовнішній запобіжний клапан, відповідно до правил безпеки,
- Підключення трьох фазове 400 В / 50 Гц,
- Обладнана роликами для полегшення переміщення,
- Вага 48кг.
Парогенератор прасками не комплектується
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор міні на 1 л Silter SPR/MN2000
7 824,60 ₴
Парогенератор 3 в 1 GAZZELLA TRIO MINI 3.5 л SPR/MN 3036
20 484,61 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 715,88 ₴
Primula Ecovapor 2- 6KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
68 311,35 ₴
Прес NHG-500A? 220V KAIGU
87 301,38 ₴
