BRUCE BRC-T1906GS-D електронна закріпочна машина з робочим полем 60х50 мм
137 106,25 ₴
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 10 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Робоче поле | 60х50 мм |
| Тип голки | DPx17 |
| Тип машини | легкі-середні |
| Максимальна швидкість | 2700 об/хв |
| Мережа | 220 V |
BRUCE BRC-T1906GS-D Електронна закріпочна машина

Робоче поле 60х50 мм
Електронна закріпочна машина BRUCE BRC-T1906GS-D отримала робоче поле 60х50 мм, в межах цього робочого поля можна виконати будь який шаблон, для цього в машині запрограмовано 100 шаблонів. Також можливо написати новий дизайн напряму з пульта машини, або внести готовий через USB порт. Для стабільної роботи на збільшеному полі в машині передбачена додаткова активна притискна лапка яка запобігає провисання та підсмикування матеріалу в місцях без прижиму.
BRUCE BRC-T1906GP-D зшивання гумки стик в стик
В програмному забезпеченні передбачені дизайни для зшивання гумки стик в стик, достатньо замінити комплект притискної рамки на комплект для зшивання гумки.

Кнопка аварійної зупинки машини
Як що під час виконання дизайні виникає обрив нитки, або пошкодження матеріалу, достатньо натиснути кнопку і машина зупиниться, після зупинки буде можливість продовжити виконання операції в місці зупинки, або покроково повернутися до місця обриву.

Сенсорна панель керування
Сенсорний пульт виробництва DAHAO простий в вивченні і подальшому використанні.
