BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
111 060,14 ₴
| Відключення голок | ✓ |
| Величина ходу голководія | 33 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 7-13 мм |
| Довжина стібка | до 7 мм |
| Додатковий транспортер матеріалу | Крокуюча голка |
| Кількість голок | 2 шт |
| Кількість ниток | 4 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 6,4 мм |
| Напівсуха голова | ✓ |
| Тип голки | DPx5 |
| Тип матеріалів | середні та важкі |
| Тип машини | 2-голкова машина човникового стібка з відключенням голок |
| Тип приводу | вбудований сервомотор |
| Тип човника | горизонтальні збільшені |
| Модель | BRUCE BRC-8750J-405E |
| Потужність двигуна | 750 W |
| Максимальна швидкість | 3000 ст/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Кнопки доводки стібка | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Промислова двоголкова машина BRUCE BRC-8750J-405E
Промислова 2-голкова машина зі збільшеними човниками, відключенням голок та автоматичними функціями
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 817,41 ₴
BRUCE X5S-5-03/333 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті. Шов 3х5 мм
26 672,10 ₴
BRUCE X5S-6-03/333 високошвидкісний 6-нитковий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
27 776,07 ₴
BRUCE B6000-4-M03 4-нитковий комп’ютеризований оверлок з електронним регулюванням зубчатої рейки по висоті
40 228,94 ₴
BRUCE R6F-E-HQ прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями
41 112,12 ₴
