Highlead GC20618-2CX прямострочна двоголкова машина з потрійним просуванням
62 394,71 ₴
| Довжина стібка | 10 мм |
| Кількість голок | 2 |
| Міжголкова відстань | 9.5 мм |
| Тип голки | <a href=”/golki/tip-igly/dpx17/”>DPx17 #180 </a> |
| Тип двигуна | нижній сервомотор |
| Тип матеріалів | важкі |
| Тип просування | потрійне (в унісон) |
| Модель | Прямострочна двоголкова машина з потрійним просуванням HIGHLEAD GC20618-2CX |
| Максимальна висота підйому лапки | 8/16 мм |
| Максимальна швидкість | 2000 об/хв |
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5H швейна машина з вбудованим серводвигуном для середніх та важких матеріалів
17 500,42 ₴
BRUCE X5S-3-32R2/223 високошвидкісний 3-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 711,65 ₴
BRUCE B5000-A-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок
37 858,94 ₴
BRUCE 6390S-CZ-4 промислова швейна машина з подвійним транспортом та автоматичними функціями
39 397,93 ₴
BRUCE R6F-E, промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головкою, та автоматичними функціями
40 936,91 ₴
