BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 760,10 ₴
| Виліт рукава | 300 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 5-13 мм |
| Довжина стібка | 4,5 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип голки | DPX5 (товста колба) |
| Тип матеріалів | середньо-важкі |
| Тип машини | 1-голкова промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головою, з електронним регулюванням довжини стібка та автоматичними функціями, для важких матеріалів з пулером |
| Максимальна швидкість | 3500 об/хв |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Кнопки доводки стібка | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
| Програмована автоматична закріпка | ✓ |
| Тип піддона | закритий |
1-голкова промислова швейна машина з голковим транспортером з закритим масляним картером електроним регулюванням довжини стібка для важких матеріалів з пулером
Автоматичні функції:
- Автоматична обрізка ниток
- Автоматичний підйомник лапки
- Автоматична програвана закріпка на початку та в кінці строчки
- Мікростібок на початку та в кінці строчки
Електронне регулюваня довжини стібка та безшумна автоматична закріпка:
Дана модель швейної машини отримала кроковий двигун на регулювання довжини ствбка та приводу закріпочного ходу, це дозволяє регулювати довжину стібка з точністю в 0,1 мм.
Електроний протяжний пулер:
Додатковий протяжний пулер в поєднані з голковим транспортером дозволяє працювати з складними матеріала.
Короткі кінчики після обрізки ниток:
Система мікростібка на початку та в кінці строчки дозволяє залишати короткі кінчики після обрізки нитки без використання двох активних ножів.
Напівсуха система змащення з закритим масляни картером:
Механізм приводу голководу та ниткопритягувача виконаний на підшипниках, а голководій покритий тефлоновим покритям, завдяки цим модернізаціям стало можливо обмежети подачу мастила наглковід для уникнення попадання мастила на голку а потім на виріб.
Закртий масляний картер дозволяє уникнути потряпляння в мастило стороніх предметів та збільшити строк служби самого мастила і відповідно самої машини.
