BRUCE R6F-E, промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головкою, та автоматичними функціями
40 925,27 ₴
| Виліт рукава | 300 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 5-13 мм |
| Довжина стібка | 4,5 мм |
| Додатковий транспортер матеріалу | Голковий транспортер (безпосадочна машина) |
| Електронне регулювання довжини стібка | Регулювання довжини стібка на панелі керування |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип голки | DBX1 (тонка колба) |
| Тип матеріалів | Легкі і середні |
| Тип машини | 1-голкова промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головою, та автоматичними функціями, для легких і середніх матеріалів |
| Модель | BRUCE R6F-E |
| Максимальна швидкість | 4000 ст/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Клампер для зашивання хвостиків нитки | ✓ |
| Кнопки доводки стібка | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
| Програмована автоматична закріпка | ✓ |
| Тип піддона | Закритий масляний картер |
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 847,54 ₴
BRUCE BRC-8720B-003 двоголкова машина без відключення голок з збільшеними човниками
48 661,95 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 497,59 ₴
Highlead GC20618-2CX прямострочна двоголкова машина з потрійним просуванням
62 376,97 ₴
BRUCE BRC-8450J-A-103 промислова двоголкова машина з автоматичними функціями та відключенням голок
103 961,62 ₴
