BRUCE BRC-5559F-W (1/4) промислова автоматична швейна машина з підрізкою краю матеріалу
37 188,81 ₴
| Відстань від голки до ножа | 6,4 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 4-9 мм (з можливістю регулювання) |
| Габарити | 690×292×550 мм |
| Довжина стібка | до 5 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість шиття | 4000 стіб/хв |
| Тип голки | DB×1 11-18# |
| Модель | BRC-5559F-W |
| Вага | нетто – 39,5 / брутто – 45,5 кг |
BRUCE BRC 5559F-W (1/4) промислова швейна машина
1-голкова машина човникового стібка з підрізкою краю матеріалу та автоматичними функціями

Великий відсік для скидання обрізків
Машина з підрізкою краю, обрізає край матеріалу 6,4 мм від шва.
Для того щоб не захаращувати робоче місце є великий відсік для скидання сміття.

Напівсуха система змащення
Напівсуха система змащення унеможливлює потрапляння мастила на виріб.

Знижений рівень шуму
Вбудованний серводвигун значно знижує рівень шуму та вібрацій під час проведення операцій, що зробить роботу комфортнішою..

LED підсвітка
Підсвітка голкової зони.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 704,62 ₴
BRUCE BRC-6390BC-Z промислова 1-голкова машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів та збільшеними човниками
25 671,71 ₴
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 847,54 ₴
BRUCE X5S-6-03/333 високошвидкісний 6-нитковий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
27 649,83 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 497,59 ₴
