BRUCE BRC-5558G промислова 1-голкова машина човникового стібка з підрізкою краю матеріалу
25 347,32 ₴
| Відстань від голки до ножа | 3,2 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD. |
| Висота підйому лапки | 5-13 мм |
| Довжина стібка | до 5 мм |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Система змащування | Напівсухий тип змащування |
| Тип голки | DBx1 (тонка колба) |
| Тип матеріалів | легкі та середні |
| Тип машини | 1-голкова машина човникового стібка з підрізкою края матеріалу |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Максимальна швидкість | 5000 об/хв |
| Мережа | 220 V |
| Кнопки доводки стібка | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
BRUCE BRC-5558G промислова швейна машина
1-голкова машина човникового стібка з підрізкою краю матеріалу

Великий відсік для скидання обрізків
Машина з підрізкою краю, обрізає край матеріалу 3,2 мм від шва.
Для того щоб не захаращувати робоче місце є великий відсік для скидання сміття.

LED підсвітка
Підсвітка голкової зони.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5H швейна машина з вбудованим серводвигуном для середніх та важких матеріалів
17 575,32 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 683,37 ₴
BRUCE B6000-4-M03 4-нитковий комп’ютеризований оверлок з електронним регулюванням зубчатої рейки по висоті
40 228,94 ₴
BRUCE R6F-E, промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головкою, та автоматичними функціями
41 112,12 ₴
Highlead GC24608-2 qz двоголкова машина колонкового типу з потрійним просуванням
122 938,93 ₴
