BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 518,51 ₴
| Схема шва | 5х5 |
| Величина дифференціалу | 0.7-2 |
| Габарити | Упаковка голови: 515*360*490 |
| Діапазон регулювання довжини шва | 0,8-3,8 мм |
| Кількість голок | 2 |
| Кількість ниток | 5 |
| Міжголкова відстань | 5 мм |
| Максимальна швидкість шиття | 7000 ст/хв |
| Тип голки | DCx27/B27 |
| Максимальна висота підйому лапки | 5 мм |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | Нетто – 33 кг / брутто – 41 кг |
| Мережа | 220 V |
| Позиціонер голки | ✓ |
BRUCE B5000-A-5-03/233
Високошвидкісний промисловий оверлок
BRUCE B5000-A-5-03/233 - це високопродуктивний промисловий оверлок, призначений для роботи з різними видами тканин, зокрема щільними матеріалами, такими як джинс, трикотаж та інші текстильні матеріали.
Основні технічні характеристики оверлока:
- модель - B5000-A-5-03/233;
- максимальна швидкість шиття - 7000 об/хв;
- тип шва - 5x5 stitch;
- кількість ниток - 5 шт;
- довжина стібка - 0,8 – 3,8 мм;
- максимальна товщина тканини - до 5 мм;
- величина дефиринціалу - 0,7-2;
- голка - DCx27 №75 / #14 (стандартний розмір);
- розмір упаковки - 515×360×490 мм;
- вага нетто/брутто - 33/41 кг.

Система стабілізації TANK
Система стабілізації TANK забезпечує рівномірне натягування нитки, запобігає пропускам стібків навіть на товстих тканинах.

Система напряму нитки Gyroscopic Thread Guidance System
Система Gyroscopic Thread Guidance System, зменшує вібрацію голки на 70%, що забезпечує стабільність шиття, скорочує ймовірність пропуску стібків та обриву нитки на 30%.

Track Feeding System – інтелектуальна система подачі тканини
Система подачі тканини Track Feeding System оснащена інтелектуальним сенсором опору матеріалу з високою чутливістю (0.00006S) та надійною системою подачі матеріалу з двигуном силою 9.2Nm.
Завдяки цьому, навіть при проходженні через ущільнені ділянки та товсті шари матеріалу, верхнє петлеве кільце збільшується на 50%, що запобігає пропускам стібків. Машинна працює стабільно без пропусків, а стібки не стають занадто затягнутими, що підвищує загальну ефективність шиття більш ніж на 10%.

Основні переваги машини
До основних переваг цієї моделі швейного оверлока можна віднести:
- висока швидкість (7000 об/хв) – ідеально підходить для масового виробництва;
- стабільна робота на щільних тканинах – використовується для джинсу, трикотажу, меблевих тканин;
- рівномірна подача матеріалу без складок і нерівностей;
- зменшена вібрація завдяки інноваційним технологіям;
- інтелектуальна система подачі забезпечує точність шва.

Комплектація промислового оверлока
В базову комплектацію передбачену заводом виробником входить:
- голова промислового оверлока BRUCE B5000-A-5-03/233;
- чохол на головку швейної машини;
- інструкція та партлист;
- мастило;
- стандартні голки;
- стандартний набір інструменту для догляду та налаштування машини;
- лоток для обрізків тканини;
- пінцет;
- бабіностійка;
- стіл станина.
Комплектація може змінюватись заводом виробником!
