BRUCE BRC-8450J-A-103 промислова двоголкова машина з автоматичними функціями та відключенням голок
104 436,27 ₴
| Розмір упаковки | 720×310×660 мм |
| Відключення голок | ✓ |
| Висота підйому лапки | 7-13 мм |
| Довжина стібка | до 5 мм |
| Додатковий транспортер матеріалу | голковий транспортер |
| Кількість голок | 2 |
| Кількість ниток | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість шиття | 3000 об/хв |
| Тип голки | DP×5 11-16# |
| Тип матеріалів | легкі |
| Тип машини | 2-голкова машина з відключенням голок |
| Тип приводу | вбудований сервомотор |
| Тип човника | горизонтальний звичайний |
| Модель | BRC-8450J-A-105 |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | нетто – 53 кг / брутто – 63 кг |
| Мережа | 220V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Кнопки доводки стібка | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
| Програмована автоматична закріпка | ✓ |
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5 швейна машина з вбудованим серводвигуном для легких-середніх матеріалів
16 780,46 ₴
BRUCE BRC-5559F-W (1/4) промислова автоматична швейна машина з підрізкою краю матеріалу
37 358,60 ₴
BRUCE B5000-A-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок
38 020,99 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 683,37 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
111 060,14 ₴
