BRUCE 6390S-CZ-4 промислова швейна машина з подвійним транспортом та автоматичними функціями
39 294,08 ₴
| Виробник | Китай |
| Висота підйому лапки | 7,5 – 16 мм |
| Габарити | 725×285×580 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Максимальна довжина стібка | до 12 мм |
| Тип голки | DPx17 |
| Тип матеріалів | середні та важкі |
| Тип машини | Безпосадкова прямострочна машина з подвійним транспортом та автоматичними функціями |
| Тип просування | подвійний з крокуючою лапкою |
| Модель | 6390S-CZ-4 |
| Максимальна швидкість | до 3000 об/хв |
| Вага | нетто – 40,5 / брутто – 43 кг |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ (електричний або пневматичний) |
| Програмована автоматична закріпка | ✓ |

Прямострочна машина с подвійним переміщенням BRUCE 6390S-CZ-4
Для контролю довжини стібка використовується технологія крокового двигуна, що дозволяє з точністю до 0.1 мм виставляти необхідну довжину стібка у відповідності з різними вимогами процесу або матеріалу.

Технологія крокового двигуна сприяє зниженню рівню шуму, що дозволяє працювати у більш тихому та комфортному оточенні.

Синхронне верхнє та нижнє переміщення забезпечують гарний шов навіть при одночасному пошитті 8 шарів шкіри.

Оператор може швидко встановлювати половину довжини стібка одним натисканням у відповідності зі своїми потребами.

Функція зажиму нитки забезпечує чисту закріпку з лицевої сторони.

Кнопка голосової навігації яка надає ряд професіональних рішень стане хорошим помічником у разі якщо пристрій виходить із ладу.

Встановлений електромагнітний підйомник лапки.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE BRC-6390B-CZ-12 швейна машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів
25 611,32 ₴
BRUCE R4000-B-S комп’ютеризована швейна машина із закритим масляним картером та автоматичними функціями
28 023,34 ₴
BRUCE B5000-A-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок
37 759,16 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 416,98 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 362,34 ₴
