BRUCE BRC-T1906GH-D електронна закріпочна машина з робочим полем 60х50 мм
137 145,24 ₴
Категорії: Закріпочні машини, Промислове Швейне обладнання
| Виробник | Jack Sewing Machine Co., Ltd |
| Висота підйому лапки | 10 мм |
| Кількість голок | 1 |
| Кількість ниток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Напівсуха голова | ✓ |
| Робоче поле | 60х50 мм |
| Тип матеріалів | середньо-важкі |
| Тип машини | Електронна закріпочна машина для важких матеріалів з робочим полем 60х50 мм |
| Тип приводу | Вбудований серводвигун |
| Тип човника | Вертикальний качающийся |
| Максимальна швидкість | 2700 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
BRUCE BRC-T1906GH-D електронна закріпочна машина з робочим полем 60х50 мм
Електронна закріпочна машина для важких матеріалів
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5 швейна машина з вбудованим серводвигуном для легких-середніх матеріалів
16 708,94 ₴
BRUCE BRC-6390B-CZ-12 швейна машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів
25 679,01 ₴
BRUCE X5S-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті. Шов 5х5 мм
26 558,42 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 518,51 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
110 586,81 ₴
