BRUCE BRC-T1900GH електронна закріпочна машина з робочим полем 40 х 30 мм для важких матеріалів
104 436,27 ₴
Категорії: Закріпочні машини, Промислове Швейне обладнання
| Інтерфейс внесення програм | USB |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 13 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напівсуха голова | ✓ |
| Робоче поле | 40х30 мм |
| Тип голки | DP×17 |
| Тип матеріалів | Важкі, Легкі, Середні |
| Тип машини | Електронна закріпочна машина з робочому полем 40х30 мм. |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Тип човника | вертикальний качаючийся |
| Максимальна швидкість | 2700 стіб/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | 55 кг |
| Мережа | 220 V |
BRUCE BRC-T1900GH Промислова закріпочна машина
Електронна закріпочна машина з робочим полем 40х30 мм.

Універсальність використання машини
Дану закріпочну машину завдяки підйому лапки на 13 мм, можна використовувати на різних типах матеріалів та виробах.

Висока продуктивність
Максимальна швидкість BRUCE BRC-T1900GH до 3200 об/хв що в свою чергу дасть достатньо високу продуктивність.

Тип пульта
Пульт управління може бути сенсорний, або кнопковий.
Ми постачаємо машини з сенсорним типом пульта.
Сенсорний пульт виробництва DAHAO простий в вивченні і подальшому використанні.

Повністю інтегрована конструкція машини
Нова модель T1900GH має повністю інтегровану в голову електроніку і пульт управління. Що спрощує збирання машини на виробництві.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5 швейна машина з вбудованим серводвигуном для легких-середніх матеріалів
16 780,46 ₴
BRUCE Q5H швейна машина з вбудованим серводвигуном для середніх та важких матеріалів
17 575,32 ₴
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 817,41 ₴
BRUCE R6F-E, промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головкою, та автоматичними функціями
41 112,12 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
111 060,14 ₴
