WERMAC C200 Professional, консольний прасувальний стіл з підігрівом поверхні та вакуумним відсмоктуванням повітря
29 540,04 ₴
| Висота столу | 950 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність нагрівання поверхні столу | 1.5 Kw |
| Розмір столу | 24х116х36 см |
| Тип машини | Консольний прасувальний стіл з вакуумним відсмоктуванням повітря і підігрівом поверхні |
| Форма столу | Консольный |
| Модель | WERMAC C200 Professional |
| Вага | 47 кг |
| Вакуумна турбіна | 0,37 Kw |
| Вакуумний потік | 2500 m³ / год |
| Мережа | 220V |
| Підставка під праску | ✓ |
| Регулювання температури столу (термостат) | ✓ 50-300 °C |
| Підставка під парогенератор | ✓ |
Прасувальний стіл WERMAC C200 Professional
Консольний прасувальний стіл з підігрівом поверхні та вакуумним відсмоктуванням повітря
Промисловий прасувальний стіл консольного типу з підігрівом поверхні і вакуумним відсмоктуванням турецького виробництва Wermac. Широко використовуються на великих виробництвах з пошиття одягу - футболки, кофти, спідниці, сукні, всі вироби які можна одягнути на консольну конструкцію.

Розмір рабочої поверхні
Wermac C200 Professional має робочу поверхню 24x36x117 см з підігрівом і оригінальним термостійким покриттям.

Панель керування столом
На панель керування винесені:
- Загальний рубільник включення виключення столу
- Терморегулятор нагріву поверхні столу
- Лампа індикації включення

Керування вакуумною турбіною відсмоктуванням повітря
Управління включення відключення відбувається натисканням на педаль яка знаходиться внизу столу. Для того щоб включити турбіну потрібно натиснути і тримати педаль, що б вимкнути - відпустити.

Підставка під парогенератор
Стіл укомплектований підставкою під парогенератор на 3,5 л.
Комплектація:
- Промисловий прасувальний стіл WERMAC C200 Professional
- Термостійке покриття
- Підставка під парогенератор
Докомплектація:

Поворотний рукав з підігрівом
Поворотний рукав з регульованим підігрівом від 50С до 150С. Підігрів включається окремо кнопкою з LED індикацією.
Разом з рукавом встановлюється шторка для перемикання потоку вакуумного відсмоктування повітря з поверхні столу на рукав.
Розмір робочої поверхні рукава 14х60х8.5 см
Рукав поставляється з оригінальним термостійким покриттям Wermac

Підвіс праски с LED підсвіткою та коменом
Підвіс праски з балансиром дозволяє тримати праску в підвішеному стані над столом і при легкому натисканні опускати його на робочу поверхню. Це зменшує навантаження на робітника.
LED підсвічування з вимикачем.
Комен служить для установки підвісу і відводить витяжку вгору.
