TAILOR FL F1 230V Прямокутний прасувальний стіл
37 800,19 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові прасувальні столи
| Висота столу | 85 cm |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність нагрівання поверхні столу | 680 W |
| Розмір столу | 55х115см |
| Конструкція столу | Прямокутний стіл із рукавом |
| Рукав | ✓ Без нагріву 61х12×8мм |
| Вакуумна турбіна | 200 W |
| Мережа | 220V |
| Підставка під праску | ✓ з килимком під праску |
| Регулювання температури столу (термостат) | 90 °C -без регулювання, 110 °C-аварыйний. |
PRIMULA TAILOR FL S F1 220V
Прямокутний прасувальний стіл з можливістю зміни прасувальної поверхні на прямокутну. Стіл обладнаний підігрівом робочої поверхні та вакуумним відсмоктуванням повітря і рукавом (F1) без нагріву
Цей унікальний прасувальний стіл протягом 3 хвилин може трансформуватися з консольного в прямокутний. Ви можете мати один прасувальний стіл з 2 змінними прасувальними поверхнями. Він ергономічний і працює дуже тихо з потужним відсмоктуванням.
Підходить для майстерень, ательє і домашнього використання
Відео огляд прасувального столу PRIMULA TAILOR FL S
СХОЖІ ТОВАРИ
Silter Super Mini SPR/MN2035 міні-парогенератор
10 112,43 ₴
SM ST-2005 промисловий парогенератор на 5 л
11 481,37 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 851,55 ₴
SM ТС-M4060 прес сублімаційний напів-автоматичний
38 683,37 ₴
KAIGU NHG-500V 220V дублюючий прес прохідного типу
125 897,59 ₴
