Прасувальна дошка прямокутна (A-SERIES) з потужним вентилятором HARMONY SM/PSA 2000 AGP
26 294,60 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові прасувальні столи
| Висота столу | Регулююча від 35 до 94 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна температура нагріву робочої поверхні | 90°C |
| Потужність нагрівання поверхні столу | 1000 W |
| Споживання енергії | ~1,7 kWh |
| Конструкція столу | Консольна дошка |
| Модель | Silter SM/PSA 2000 AGP |
| Розміри робочої поверхні | 50 x 120 см |
| Вага | ~35 кг |
| Вакуумна турбіна | 250 W |
| Вакуумний потік | 1000 м³/год |
HARMONY SM/PSA 2000 AGP
Прасувальна дошка прямокутна (A-SERIES) з потужним вентилятором HARMONY SM/PSA 2000 AGP
Модель Silter SM/PSA 2000 AGP обладнана:
- Підігрівом поверхні від 0 до 90 °C що дозволить підтримувати поверхню дошки сухою без утворення конденсату.
- Діодним індикатором на кнопці який показує коли дошка включена.
- Діодним індикатором нагріву який загорається коли ТЕН нагріву включений і гасне коли дошка нагрілася до виставленої температури.
- Вакуумною турбіною потужність 250 W за допомогою якої можна охолодити виріб після прасування і прибрати залишкову вологість.
- Виносною педаллю включення витяжки яку можна розташувати як Вам буде зручно.
Дошка Silter має ролики, після закінчення робіт дошку можна скласти і відкотити в місце зберігання, що в свою чергу, дозволяє економити робочий простір.
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор SM SPR 2035 на 3.5 л SM
8 970,06 ₴
SM ТС-M4080 прес сублімаційний напів-автоматичний
43 003,54 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
47 004,89 ₴
SM-4080 прес сублімаційний автоматичний
51 489,92 ₴
Primula Ecovapor 2- 6KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
68 330,78 ₴
