PRIMULA TV 3811 S+B промислова прасувальна дошка з нагріванням поверхні, відсмоктуванням та піддувкою повітря
33 857,59 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові прасувальні столи
| Виробник | Primula SA |
| Висота столу | 85-97 см |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність піддува | 100 W |
| Тип машини | Промислова прасувальна дошка з підігрівом поверхні столу, з вакуумним відсмоктуванням та піддувом повітря |
| Модель | PRIMULA TV 3811 S+B |
| Розміри робочої поверхні | 110 x 38 x 30 см |
| Потужність нагрівального елементу | 800 W |
| Вакуумна турбіна | 100 W |
| Мережа | 220 V |
PRIMULA TV 3811 S+B
Промислова прасувальна дошка з нагріванням, відсмоктуванням, піддувкою і регулюванням по висоті.
Для прасування усіх видів одягу.
Можна прасувати з правого або лівого боку і навіть сидячи. Прасувальна дошка має колеса для зручного транспортування і швидкий механізм складання. Коли вона складена, вона займає дуже невеликий простір.
Підходить для невеликих підприємств, таких як кравці, ательє і майстерень.
Відео огляд прасувальної дошки PRIMULA TV 3811 S+B
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор міні на 1 л Silter SPR/MN2000
7 826,82 ₴
SM TC-M4060 ручний прес для термотрансферного друку
13 455,10 ₴
SM ТС-M4060 прес сублімаційний напів-автоматичний
38 518,51 ₴
SM-4080 прес сублімаційний автоматичний
51 489,92 ₴
Прес NHG-500A? 220V KAIGU
87 326,21 ₴
