Kansai Special NW2202GC 1/4 2-голкова шльовочна машина з плоскою платформою та двома ножами підрізки
98 011,14 ₴
| Величина ходу голководія | 31 мм |
| Висота підйому лапки | 8 мм |
| Довжина стібка | 2.1-4.2 мм |
| Кількість голок | 2 |
| Кількість ниток | 3 |
| Країна виробник | Японія |
| Міжголкова відстань | 6.4 мм |
| Тип голки | UYx128 |
| Тип машини | 2-голкова шльовочна машина з плоскою платформою та двома ножами підрізки матерілу |
| Тип приводу | Нижній пасовий сервомотор |
| Модель | Kansai Special NW2202GC 1/4 |
| Потужність двигуна | 750W |
| Максимальна швидкість | 4500 об/хв |
| Мережа | 220V |
Kansai Special NW2202GC 1/4 - Шльовочна машина
2-голкова шльовочна машина з плоскою платформою та двома ножами підрізки матеріалу
Схема шва Kansai Special NW2202GC 1/4

Вигляд шва

Комплектація:
- Промислова шльовочна машина Kansai Special NW2202GC 1/4:
- головка швейної машини
- інструкція та партлист
- масло
- стандартні голки
- стандартний набір інструментів
- бабіностойка
- Стіл станина.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE BRC-5558G промислова 1-голкова машина човникового стібка з підрізкою краю матеріалу
25 239,30 ₴
BRUCE BRC-6390BC-Z промислова 1-голкова машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів та збільшеними човниками
25 679,01 ₴
BRUCE R4000-B-S комп’ютеризована швейна машина із закритим масляним картером та автоматичними функціями
28 097,41 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 518,51 ₴
BRUCE 6390S-CZ-4 промислова швейна машина з подвійним транспортом та автоматичними функціями
39 397,93 ₴
