BRUCE BRC-VC009DI-12064P 12-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пуллєром
64 926,56 ₴
| Висота підйому лапки | 8 мм |
| Довжина стібка | до 4 мм |
| Кількість голок | 12 |
| Кількість ниток | 24 |
| Міжголкова відстань | 6.4 мм |
| Тип голки | UO113 |
| Тип машини | 12-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пулером |
| Тип приводу | вбудований серводвигун |
| Максимальна швидкість | 3500 об/хв |
| Мережа | 220V |
BRUCE BRC-VC009DI-12064P 12-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пуллєром
Особливості:
Промислова шейна машина ланцюжкового еластичного стібка. Використовується для роботи з тканинами легкого та среднього типу.
Модель обладнана пуллером, що дозволяє вточувати гумку у вузькі частини одягу.
Вбудований сервопривід значно вплинув на зниження рівня шуму і вібрації під час шиття.
Модель обладнана позиціонуванням голки та освітленням голкового простору, що робить роботу більш комфортною та підвищує продуктивність.
Автоматична система мастила дозволяє уникнути попадання крапель масла на вироби.
Залежно від проведених операцій є можливість зміни технології шляхом зміни кількості голок та зміни міжголкової відстані.
Модель є високошвидкісною і досягає 3500 об/хв, при цьому стібки залишаються ідеально рівними та якісними.
Ця машина є багатофункціональною, але масово використовується для виконання наступних операцій:
- Обробка пояса трикотажних штанів, шортів та інших виробів еластичною тесьмою (гумкою):
- Настрачування ломпасів і прошивання туллі панами (придбано додаткове оснащення)
Комплектація:
- Промислова швейна машина BRUCE BRC-VC009DI-12064P:
- головка швейної машини з вбудованим сервомотором
- інструкція та партлист
- масло
- стандартні голки
- стандартний набір інструментів
- бабіностойка
- Стіл станина.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE Q5H швейна машина з вбудованим серводвигуном для середніх та важких матеріалів
17 495,44 ₴
BRUCE R4000-B-S комп’ютеризована швейна машина із закритим масляним картером та автоматичними функціями
28 089,42 ₴
BRUCE BRC-8720B-003 двоголкова машина без відключення голок з збільшеними човниками
48 661,95 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 497,59 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
110 555,38 ₴
