BRUCE BRC-VC009DI-08064P/UTL 8 голкова машина ланцюжкового стібка з автоматичними функціями
109 707,40 ₴
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | до 8 мм |
| Габарити | 615×400×605 мм |
| Кількість голок | 8 шт |
| Кількість ниток | 16 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 6,4 мм |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Тип голки | UOx113GS #90-100 |
| Тип машини | 8-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пуллєром та автоматичними функціями |
| Тип приводу | Вбудований серводвигун |
| Модель | BRUCE BRC-009VCDI-08064P/UTL |
| Максимальна швидкість | 3600 об/хв |
| Вага | нетто – 52,5 / брутто – 57,5 кг |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
BRUCE BRC-VC009DI-08064P/UTL
8-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пуллєром та автоматичними функціями

Автоматична обрізка нитки
Промислова швейна машина BRUCE BRC-VC009DI-08064P / UTL обладнана автоматичною системою обрізки нитки.
Автоматична система обрізки нитки прибирає необхідність вручну провертати махове колесо для того щоб скинути петлі з петляча і вийняти оброблювану деталь без зайвих зусиль.

Підйомник лапки
Дана модель багатоголкові машини комплектується пневматичним підйомником лапки.
Автоматичний підйомник лапки унеможливлює вчинення оператором таких помилок при роботі з машиною як:
- одночасне натискання педалі підйому лапки і педалі шиття
- легке натиснення і тримання педалі підйому лапки під час шиття

Універсальність застосування
Якщо багатоголкову промислову швейну машину BRUCE BRC-009VCDI-08064P/UTL дообладнати механічними роликами-розтяжками та встановити її на стіл з додатковим вирізом можна отримати повноцінне робоче місце для розстрочування трикотажних поясів, які були завчасно підготовлені та зшиті в кільце.

Переваги спеціалізованого робочого місця
Завдяки, тому що багатоголкова машина декілька строчок прошиває одночасно та за один раз, це забезпечує їхню однакову якість та унеможливлює перекошування та зміщення матеріалу під час шиття. В свою чергу механічні ролики-розтяжки рівномірно розподіляють посадку по всій заготовці.
Перевагою такого спеціалізованого робочого місця є можливість використання праці менш кваліфікованого персоналу, тому що всі складні етапи роботи виконуються не вручну, а машиною. Завдяки цьому якість та швидкість цієї операції збільшується , а собівартість зменшується.
Автоматичні функції машини працюють від пневматичних циліндрів, тому для повноцінної роботи даної машини на виробництві обов'язково мати компресор.
Комплектація:
- Промислова швейна машина BRUCE BRC-VC009DI-08064P/UTL:
- головка швейної машини з вбудованим сервомотором
- інструкція та партлист
- масло
- стандартні голки
- стандартний набір інструментів
- бабіностойка
- Стіл станина.
