SM-1425PQ-D 25ти голкова машина ланцюжкового стібка з можливістю вшивання нитки-гумки в шов
149 984,74 ₴
SM-1425PQ-D 25ти голкова машина ланцюжкового стібка з можливістю вшивання нитки-гумки в шов
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | до 8 мм |
| Габарити | 615×400×605 мм |
| Кількість голок | 8 шт |
| Кількість ниток | 16 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 6,4 мм |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Тип голки | UOx113GS #90-100 |
| Тип машини | 8-голкова машина ланцюжкового стібка з зубчатим пуллєром та автоматичними функціями |
| Тип приводу | Вбудований серводвигун |
| Модель | BRUCE BRC-009VCDI-08064P/UTL |
| Максимальна швидкість | 3600 об/хв |
| Вага | нетто - 52,5 / брутто - 57,5 кг |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 711,65 ₴
BRUCE BRC-5558G промислова 1-голкова машина човникового стібка з підрізкою краю матеріалу
25 239,30 ₴
BRUCE BRC-6390B-CZ-12 швейна машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів
25 679,01 ₴
BRUCE B5000-A-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок
37 858,94 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 513,94 ₴
