BRUCE V5000-UT-01GBx356 Плоскошовна машина рукавного типу з автоматичними фунціями
82 290,12 ₴
Категорії: Плоскошовні машини, Промислове Швейне обладнання
| Величина дифференціалу | 0,65-1,3 |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 7 мм |
| Довжина стібка | 1,5 – 4,5 мм |
| Кількість голок | 3 шт |
| Кількість ниток | 5 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | стандарт 5,6 мм або 6,4 мм |
| Тип голки | UYx128GAS #70-90 |
| Тип матеріалів | Підходить для циліндричної тканини, гладке шиття від легких до важких з красивими стібками, тканина не збирається навіть під час шиття пряжі. |
| Максимальна швидкість | 5500 об/хв |
| Вага | нетто – 52 / брутто – 62 кг |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
BRUCE V5000-UT-01GBx356 Плоскошовна машина рукавного типу з автоматичними функціями

Точна обрізка, низький рівень шуму
Звук всієї машини знижується мінімум на 6 дБ, низький рівень шуму.
Збільшені зусилля для обрізки нитки і підйому лапки тиску, за рахунок чого обрізка нитки стає більш точною, надійною і швидкою.
Технологія використання крокових двигунів призводить до значного збільшення ресурсу вузла обрізки і підйому затискної лапки.

Висока швидкість, висока ефективність
Максимальна швидкість 5500 об / хв, старт від 0 до максимуму 200 мс, простота і швидкість в експлуатації.

Якісне красиве зшивання як на легких, так і на важких матеріалах
Підходить для пошиву циліндричних виробів, не просаджує та не зажовує тканину навіть при пошитті пряжі.

Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс в управлінні
Легке скидання до заводських налаштувань одним дотиком.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 704,62 ₴
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 847,54 ₴
BRUCE X5S-5-03/333 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті. Шов 3х5 мм
26 550,87 ₴
BRUCE R6F-E, промислова швейна машина, безпосадочна, з напівсухою головкою, та автоматичними функціями
40 925,27 ₴
BRUCE R6F-E-HQ прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями
40 925,27 ₴
