BRUCE BRC-1500C-156M-D промислова розпошивальна швейна машина з циліндричною платформою повздовжнього типу
65 311,31 ₴
| Величина дифференціалу | 1:0,8-1:2 |
| Величина ходу голководія | 31,5 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | до 8 мм |
| Довжина стібка | 1,2-4 мм |
| Кількість голок | 3 шт |
| Кількість ниток | 5 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість шиття | 4000 ст/хв |
| Тип голки | #9-#16 |
| Модель | BRC-1500C-156M-D |
Промислова розпошивальна швейна машина з циліндричною платформою повздовжнього типу BRUCE BRC-1500C-156M-D
Машина ідеально пристосована для кріплення стрічки та підгину країв трикотажних виробів (сорочки, футболки і т. п.)
BRC-1500C-156M-D- триголкова, п'ятиниткова плоскошовна машина з рукавною платформою, вбудованим серводвигуном та прямим приводом.
Застосування: Данна модифікація відмінно підходить для з'єднання зрізів циліндричних деталей та підгину країв трикотажних виробів.
Переваги: Можливість роботи двома голками. Виліт рукава - 280 мм та висота підйому лапки 8 мм забезпечують зручність обробки деталей складних форм. Енергоефективний серводкигун та прямий привід.

Промислова розпошивальна швейна машина з циліндричною платформою
BRUCE BRC-1500C оснащена рукавною платформою орієнтованою таким чином, щоб забезпечити максимальну зручність роботи оператора при виконанні циклу пошиття.

Циліндрична платформа
BRC-1500C-156-D оснащена циліндричною платформою довжиною 280 мм.

Мультифункціональність платформи
Модельний ряд BRC-1500C в залежності від комплектації швейної машини може виконувати такі функції, як:
- перекриття шарів матеріалу;
- кріплення стрічки;
- обробка країв швейних виробів;
- шиття з'єднувальним швом.
