BRUCE P5-D-01/02/03/08?356/F/H промислова розпошивальна машина з плоскою платформою, та розширеною комплектацією 3 в 1
34 077,45 ₴
| Величина дифференціалу | 0,65-1,3 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | до 7 мм |
| Довжина стібка | не більше 4,5 мм |
| Кількість голок | 3 шт |
| Кількість ниток | 5 шт |
| Комплектація | машина у зібраному виді (голова швейної машини + стіл) |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 5,6 мм |
| Максимальна швидкість шиття | не більше 5500 ст/хв |
| Система змащування | Автоматична |
| Тип голки | UYx128GAS |
| Тип двигуна | Серводвигун |
| Тип матеріалів | легкі та середні |
| Тип машини | 5-ниткова 3-голкова плоскошовна машина з розширеною комплектацією |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Модель | P5-D-01/02/03/08×356/F/H |
| Потужність двигуна | 550 W |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Позиціонер голки | ✓ |
Плоскошовна машина BRUCE P5-D-01/02/03/08×356/F/H
Багатофункційна плоскошовна машина для підгину, розстрачування оверлочних швів, окантовочих робіт
Плоскошовна машина BRUCE P5-D має збільшену величину ходу голководія до 33,4 мм (найкращий показник в свому класі), що забезпечує стабільне шиття навіть товстих трикотажних тканин або флісу, а також краще проходження оверлочних перехрестних швів, виконання оздоблювального відстрочування. Чудово підходе для шиття широкого асортименту трикотажних виробів, білизни, футболок ,спортивних костюмів, тощо.
Комплектація 3в1
Вся необхідна оснастка поставляється в комплекті з машиною. Тільки плоскошовні машини BRUCE мають розширену заводську комплектацію вже в базі!
Зроблена з урахуванням останніх тенденцій швейного машинобудування з використанням технології прямого приводу, захисту від протікання масла а також мінімізації витрат на поточне обслуговування. Машина з міжголковою відстанню 5,6 мм незамінна при пошитті всього спектра трикотажних виробів, дитячого та спортивного одягу.

Комплект для окантовки зрізів
машина в заводській комплектації обладнана повним комплектом для переоснащення машини в окантовочну.
комплектація:
- перехідна платформа під окантователь
- окантовувач на стійці 35х15 мм в 3 складання
- рейка просування, голкова пластина, лапка під бейку
- тарілочки-тримач бейки з направляючими

Направляюча для підгину виробу
Комплект направляючих на підгину низів виробів

Направляюча для розстрочування оверлочних швів
Комплект направляющих для розстрочування оверлочних швів

Привід єдиного вала
Машина розроблена з використанням конструкції приводу єдиного вала без перехідних м'яких муфт. Така конструкція дозволяє домогтися приросту потужності машини.
Тепер для розгону до 5500 об/хв потрібно всього 200 мс, і 300 мс для зниження до 0 об/хв

Вбудована панель керування в голову машини
Двигун, блок і панель керування вбудована в головку машини.
Панель керування має кнопки управління
- "+" "-" збільшення або зменшення максимальної швидкості
- кнопка керування яскравістю підсвічування голкової зони
