BRUCE 264G-01CBx356/UT плоскошовна машина з платформою міні-циліндр
90 711,97 ₴
| Величина дифференціалу | 0,8-1,4 |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 7 мм |
| Довжина стібка | 3,6 мм |
| Кількість голок | 3 шт |
| Кількість ниток | 5 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 5,6 мм |
| Тип голки | UYx128GAS #70-90 |
| Тип матеріалів | легкі та середні |
| Тип машини | плоскошовна машина з платформою міні-циліндр, та автоматичними функціями |
| Тип приводу | вбудований серводвигун |
| Максимальна швидкість | 4500 об/хв |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Плоскошовна машина з платформою міні-циліндр BRUCE 264G-01CBx356/UT
3-голкова, 5-ниткова плоскошовна машина з платформою міні-циліндр, та автоматичними функціями

Тип платформи
Дуже часто при організації швейного виробництва виникає проблема обробки деталей циліндричної форми з маленьким діаметром, наприклад таких як манжети рукавів спортивного та дитячого одягу, горловини і т. д.
Для вирішення цієї проблеми спеціально розроблена плоскошовна машина BRUCE 264G-01CBx356/UT з міні циліндричною платформою.
Діаметр платформи становить 180 мм.
Виліт платформи - 100 мм.

Автоматичні функції
Плоскошовна машина даної моделі обладнана рядом автоматичних функцій:
- автоматична обрізка нитки петляча та голок
- автоматична обрізка нитки укладчика
- автоматичний підйомник лапки
- позиционер голок
- вбудований серводвигун
Також машина комплектується вайпером (уловлювач голкових ниток).
Однією з основних тенденцій розвитку швейної індустрії є створення таких умов при яких досягається максимальна ефективність роботи оператора, а витрати часу на виконання операцій максимально зменшується. Виходом з даної ситуації є швейні машини з автоматикою!
