BRUCE BRC-T783G-Z механічна петельна машина з вбудованим сервомотором та автоматичним підйомником лапки
84 048,46 ₴
Категорії: Петельні машини, Промислове Швейне обладнання
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 12 мм |
| Довжина ножа прорубування | 1/4″-1 3/4″ ( від 6,4 мм до 32 мм) |
| Довжина петлі | 41 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Система змащування | Автоматична |
| Тип голки | DPx5 |
| Тип двигуна | Серводвигун |
| Тип матеріалів | Важкі, легкі, середні |
| Тип петлі | Пряма |
| Тип приводу | Прямий |
| Тип управління | РК дисплей |
| Функція плавного старту | ✓ |
| Ширина стібка | 4 мм |
| Модель | BRC-783E |
| Потужність двигуна | 450 W |
| Максимальна швидкість | 3600 ст/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Механічна петельна машина BRUCE BRC-T783G-Z
Механічна петельна машина з вбудованим сервомотором, автоматичним підйомником лапки та коротким хвостиком після обрізки ниток

Пряма механічна петля
BRUCE BRC-T783G-Z механічна петельна машина з максимальною довжиною прямої петлі до 30 мм.

Вбудований сервомотор
Машина оснащена вбудованим сервомотором, що набагато зменшило шум і вібрацію машини.
Прибрали гуркотливі муфти перемикання швидкостей.

Автоматичний підйомник лапки
Машина оснащена сервомотором підйому лапки, після прошивання циклу петлі машина автоматично піднімає лапку і обрізає нитку голки.

LED підсвітка голкової зони
Для зручності роботи з машиною встановлена діодна підсвітка зони шиття.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-3-32R2/223 високошвидкісний 3-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 704,62 ₴
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 847,54 ₴
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 507,56 ₴
BRUCE R6F-E-HQ прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями
40 925,27 ₴
BRUCE BRC-8720B-003 двоголкова машина без відключення голок з збільшеними човниками
48 661,95 ₴
