BRUCE BRC-T1790GS-3-D ком’ютеризованна петельна машина з сенсорним пультом керування та коротким кінчиком нитки після обрізки
165 855,04 ₴
| Розмір упаковки | 880×390×635 мм |
| Висота підйому лапки | 17 мм |
| Довжина ножа прорубування | 1/4″~1 1/4″ |
| Довжина петлі | 41х5 мм |
| Довжина стібка | 0.2~2.5 мм |
| Кількість голок | 1 |
| Кількість ниток | 2 |
| Напівсуха голова | ✓ |
| Тип голки | DPx5 12# |
| Тип матеріалів | тканий матеріал |
| Тип машини | Електронна петельна машина |
| Тип приводу | вбудований сервомотор |
| Потужність двигуна | 450 W |
| Максимальна швидкість | 4200 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | брутто – 78 кг / нетто – 66 кг |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Електронна петельна машина BRUCE BRC-T1790GS-3-D
GS-3 підклас машини для текстильних матеріалів

Сенсорна панель керування установлена на корпусі машини
Сенсорна панель керування дозволяє налаштувати тип петлі всього лише кілька разів клацнувши на панелі. Після налаштування, петлю можна зберегти в шаблон для швидкого переключення.

Каркасна строчка
Каркасна зміцнююча строчка дозволяє прошивати петлі на еластичних матеріалах і при цьому зберегти якість строчки і естетичний вигляд.

Короткий кінчик нитки після обрізки
Завдяки модернізованій системі механізмі обрізки ниток на зворотній стороні петлі фактично не залишається хвостика нитки.
Для досягання такого ефекту в машині зазнала модернізації:
- механізм обрізки
- притискна лапка
- голкова пластина

Крокові двигуни приводу вузлів машини
Для зменшення шуму, збільшення комфорту роботи та довговічності машини такі вузли як:
- механізм прорубки петлі
- механізм просування матеріалу
- механізм обрізки ниток
керуються кроковими серводвигунами.

Закрита система змащення
Закрита система змащення з напівсухим типом механізму голководія виключають потрапляння масла на виріб.

Система охолодження
За конструкцією машини передбачене додаткове охолодження електроніки для продовження терміну експлуатації.
