BRUCE T1903GSK-D електронна закріпочна машина з робочим полем 40х30 мм
105 719,95 ₴
| Відстань між отворами гудзика | Х:2,4-6,8, Y:2,4-6,8 мм |
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | до 10 мм |
| Габарити | 805×405×530 мм |
| Діаметр гудзика | ⌀8-⌀30 |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість шиття | 2700 стіб/хв |
| Тип голки | DP×17 14# |
| Вага | нетто – 56 / брутто – 65 кг |
BRUCE BRC-T1903GSK-D Промислова закріпочна машина

Закріпочна машина с можливістю пришивати ґудзики
Електронна закріпочна машина з робочим полем 40х30 мм, в даному робочому полі Ви можете програмувати будь-які малюнки в залежності від установленого комплекту (лапки і пластини).
У комплектацію машини входить спеціальна лапка для пришивання плоских ґудзиків і інструкція по переналаштуванні машини. Ґудзики пришиті на закріпочній машині двохнитковим човниковим стібком набагато краще тримаються на виробі.

Універсальність використання машини
Дану закріпочну машину завдяки підйому лапки на 13 мм, можна використовувати на різних типах матеріалів та виробах.

Висока продуктивність
Максимальна швидкість BRUCE BRC-T1900GSK 3200 об/хв що в свою чергу дасть достатньо високу продуктивність.

Тип пульта
Пульт управління може бути сенсорний, або кнопковий.
Ми постачаємо машини з сенсорним типом пульта.
Сенсорний пульт виробництва DAHAO простий в вивченні і подальшому використанні.

Повністю інтегрована конструкція машини
Нова модель T1903GSK має повністю інтегровану в голову електроніку і пульт управління. Що спрощує збирання машини на виробництві.
