BRUCE BRC-T1377E-B промислова ґудзикова машина з вбудованим серводвигуном, та можливістю пришивання ґудзиків “-“, “=”, “х”.
43 795,02 ₴
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 9мм |
| Діаметр гудзика | 10-28 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір отвору для кнопки | X: 2,5 ~ 6,5; Y: 0, 2.5 ~ 4.5 |
| Система змащування | Крапельна |
| Тип голки | TQx1 / TQx7 |
| Тип машини | Механічна гудзікова машина з вбудованим сервомотором та автоматичним підйомником лапки |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Модель | BRUCE BRC-T1377E-B |
| Максимальна швидкість | 1500 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Промислова ґудзикова машина BRUCE BRC-T1377E-B

Схема шва
Промислова швейна машина для пришивання ґудзиків BRUCE BRC-T1377E-B має можливість пришивати ґудзики трьома схемами "-" , "=", "х".І також вибирати 8, 16 або 32 прокола.

Вбудований блок управління
Однією з головних особливостей та переваг даної моделі ґудзикової машини є простота і доступність регулювань блоку керування.
Комфортність роботи з блоком керування досягається за допомогою інформативного дисплею на якому відображаються параметри, які змінюються.
Доступ до таких функцій як:
- регулювання кількості проколів
- позиціонування стартової точки
- підйом лапки
винесені на окремі кнопки, що спрощує та прискорює роботу з ним.

Вбудований серводвигун
Швейна ґудзикова машина BRUCE BRC-T1377E-B обладнана вбудованим серводвигуном.
Переваги вбудованого серводвигуна:
- плавная робота машини
- низький рівень споживання електроенергії
- низький рівень вібрації
- низький рівень шуму

LED підсвітка
Завдяки вбудованій LED підсвітці голкової зони зменшується рівень навантаження на очі оператора, що в свою чергу зменшує кількість помилок в роботі.
