BRUCE BRC-T373G промислова ґудзикова машина
39 837,64 ₴
Категорії: Ґудзикові машини, Промислове Швейне обладнання
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 9 мм |
| Діаметр гудзика | 10-28 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Система змащування | Крапельна |
| Тип голки | TQx1 TQx7 |
| Тип двигуна | Вбудований серводвигун |
| Тип машини | Механічна ґудзікова машина з вбудованим серводвигуном та автоматичним підйомником лапки |
| Модель | BRUCE BRC-T373G |
| Максимальна швидкість | 1500 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
BRUCE BRC-T373G промислова ґудзикова машина з вбудованим серводвигуном та можливістю пришивати ґудзики на 2 та 4 отвори за схемами : "-", "=".
Машина обладнанна автоматичним підйомником лапки, та автоматичною обрізкою ниток.
Комп’ютеризована панель керування дозволяє без механічного втручання змінити кількість проколів на 8, 16 або 32 проколи.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE BRC-6390BC-Z промислова 1-голкова машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів та збільшеними човниками
25 679,01 ₴
BRUCE X5S-5-03/333 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті. Шов 3х5 мм
26 558,42 ₴
BRUCE X5S-6-03/333 високошвидкісний 6-нитковий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
27 657,70 ₴
BRUCE BRC-5559F-W (1/4) промислова автоматична швейна машина з підрізкою краю матеріалу
37 199,38 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
110 586,81 ₴
