BRUCE BRC-T1377G-Z промислова ґудзикова машина з вбудованим серводвигуном, та можливістю пришивання ґудзиків “-“, “=”, “х”.
43 982,46 ₴
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 9мм |
| Діаметр гудзика | 10-28 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір отвору для кнопки | X: 2,5 ~ 6,5; Y: 0, 2.5 ~ 4.5 |
| Система змащування | Крапельна |
| Тип голки | TQx1 / TQx7 |
| Тип машини | Механічна гудзікова машина з вбудованим сервомотором та автоматичним підйомником лапки |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Модель | BRC-T1377G-Z |
| Максимальна швидкість | 1500 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Промислова ґудзикова машина BRUCE BRC-T1377G-Z
Промислова ґудзикова машина з вбудованим серводвигуном - надійне рішення для швидкого та якісного пришивання ґудзиків. Модель BRC-T1377G-Z забезпечує різні види пришивання: "-", "=", "х", що дозволяє легко працювати з різними типами виробів. Завдяки сучасним технологіям, така ґудзикова машина гарантує стабільний результат, високу продуктивність і зручність у використанні. Ідеальний вибір для швейних виробництв, де потрібне професійне та точне пришивання ґудзиків.
Схема шва
Промислова швейна машина для пришивання ґудзиків BRUCE BRC-T1377G-Z має можливість пришивати ґудзики трьома схемами "-" , "=", "х".
І також вибирати 8, 16 або 32 прокола.

Вбудований пульт управління
Однією з ключових переваг даної ґудзикової машини є зручність і простота налаштування блоку керування.
Інформативний дисплей забезпечує відображення всіх змінюваних параметрів у реальному часі, що підвищує комфортність та точність роботи.
Для швидкого доступу передбачені окремі кнопки керування основними функціями, такими як:
- регулювання кількості проколів;
- вибір та позиціонування стартової точки;
- підйом притискної лапки.
Завдяки цьому оператор отримує більш ергономічний інтерфейс і значно скорочує час налаштування та виконання операцій.

Вбудований серводвигун
Швейна ґудзикова машина BRUCE BRC-T1377G-Z оснащена сучасним вбудованим серводвигуном, що забезпечує стабільну та ефективну роботу обладнання.
Основні переваги використання серводвигуна:
- плавний та точний хід машини;
- знижене енергоспоживання;
- мінімальний рівень вібрацій;
- низький показник шумності під час роботи.
Завдяки цим характеристикам машина гарантує комфортні умови експлуатації та високу продуктивність у промисловому використанні.Швейна ґудзикова машина BRUCE BRC-T1377G-Z обладнана вбудованим серводвигуном.
LED підсвітка
Вбудована LED-підсвітка голкової зони забезпечує оптимальне освітлення робочої ділянки, знижує зорове навантаження на оператора та сприяє зменшенню кількості помилок під час роботи. Наявність LED-підсвітки підвищує точність операцій, покращує якість готової продукції та позитивно впливає на продуктивність праці.
