WERMAC C600 промисловий прасувальний стіл збільшений
52 902,60 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові прасувальні столи
| Країна виробник | Турция |
| Потужність нагрівання поверхні столу | 6 Kw |
| Розмір столу | 180х80 см |
| Тип машини | Збільшений прямокутний стіл з підігрівом поверхності і вакуумним відсмоктування повітря для полотен |
| Конструкція столу | Прямокутний стіл збільшений |
| Розміри робочої поверхні | |
| Вакуумна турбіна | 2х0.55kW |
| Вакуумний потік | 2200 m³/h |
| Мережа | 220V |
| Підставка під праску | ✓ |
| Регулювання температури столу (термостат) | ✓ 50-300 °C |
Промисловий прасувальний стіл WERMAC C600
Стіл прямокутний збільшений робоча поверхня 180х80 см, з вакуумом і підігрівом поверхні
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор міні на 1 л Silter SPR/MN2000
7 860,32 ₴
SM TC-M4060 ручний прес для термотрансферного друку
13 512,68 ₴
Ручний прес для термотрансферного друку SM TC-M4080
16 647,98 ₴
Прес NHG-500A? 220V KAIGU
87 699,97 ₴
Прес NHG-600A? 220V KAIGU
94 412,16 ₴
