Прасувальний стіл прямокутного типу SM GPS 77 U Silter
43 938,30 ₴
Категорії: Прасувальне обладнання, Промислові прасувальні столи
| Висота столу | 890 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність нагрівання поверхні столу | 2800 W |
| Модель | SM GPS 77 U |
| Розміри робочої поверхні | 80х120 см |
| Рукав | 400 W 50-300°C |
| Вага | 77 кг |
| Вакуумна турбіна | 0,37 Kw |
| Мережа | 220V |
| Важіль перемикання потоку повітря | ✓ |
| Підставка під праску | ✓ |
| Регулювання температури столу (термостат) | 50-300°C |
| Підставка під парогенератор | ✓ |
Прасувальний стіл прямокутного типу SM GPS 77 U Silter
Прасувальний стіл прямокутного типу базовий, з підігрівом робочої поверхні та вакуумним відсмоктуванням повітря.
Промисловий прасувальний стіл прямокутного типу з підігрівом поверхні і вакуумним відсмоктуванням турецького виробництва Silter. Широко використовуються на великих виробництвах по пошиву верхнього одягу і трикотажних виробів, так само можливо застосування в сфері обслуговування (ресторанному бізнесу - розпрасування скатертин, хімчистки, пральні).
Дана модель має робочу поверхню розміром 119х79 см з регульованим підігрівом від 50 до 300 °С завдяки чому покриття завжди залишається сухим. Турбіною для вакуумного відсмоктування потужністю 0,37 Kw.
СХОЖІ ТОВАРИ
SM ST-2005 промисловий парогенератор на 5 л
11 481,37 ₴
Парогенератор 3 в 1 GAZZELLA TRIO MINI 3.5 л SPR/MN 3036
20 578,14 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
47 206,08 ₴
Primula Ecovapor 2- 4KW 220V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
64 163,17 ₴
KAIGU NHG-500V 380 V дублюючий прес прохідного типу
125 897,59 ₴
