Kansai Special NFS6604GFMH-H-DD60 промисловий флетлок для середніх матеріалів та платформою вільний рукав
304 411,92 ₴
| Величина дифференціалу | 1:0.7-1:1.5 |
| Величина ходу голководія | 30 мм |
| Висота підйому лапки | 8 мм |
| Довжина стібка | 1.6-2.5 мм |
| Кількість голок | 4+1 |
| Кількість ниток | 6 |
| Міжголкова відстань | 6 мм |
| Тип голки | UYx118GCS |
| Тип матеріалів | середні матеріали |
| Тип машини | Плоскошовна машина з платформою вільний рукав типу “Флетлок” |
| Тип приводу | Вбудований сервомотор |
| Модель | Kansai Special NFS6604GFMH-H-DD60 |
| Максимальна швидкість | 4200 об/хв |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
| Позиціонер голки | ✓ |
Kansai Special NFS6604GFMH-H-DD60 плоскошовна машина з платформою вільний рукав типу "флетлок"

Плоскошовна машина типу "Флетлок"
Kansai Special NFS6604GFMH-H-DD60 плоскошовна машина з двохстороннім підрізанням матеріалів, пилесосною системою і платформою вільний рукав.

Вигляд шва зверху та знизу
Високоякісний еластичний шов здатний задовольнити найвищі вимоги з якості та естетичного вигляду.

LED підсвітка
Праця на плоскошовних машинах типу флетлок вимагає високої концентрації та уважності від оператора, тим самим підвищуючи візуальне навантаження. Задля того, щоб зменшити негативний вплив та підвищити комфортність, швейна машина обладнана високоякісним LED освітленням робочої зони.

Унікальна пропозиція
Лише в промислових плоcкошовних машинах Kansai Special NFS6604GFMH-H-DD60 оригінального Японського виробництва пропонується розширена комплектація. Завдяки цьому вдається уникнути основної незручності експлуатації машин такого типу - жорсткої "прив’язки" до певного типу матеріалу.
Унікальність та ексклюзивність пропозиції полягає в тому, що замінюючи комплекти стає можливим обробляти різні типи матеріалів. Тим самим підвищується універсальність та мобільність виробництва і зменшується термін окупності.
