BRUCE BRC-740C-460-02-UT-AW2S плоскошовна машина з платформою вільний рукав типу “Флетлок” з автоматичними функціями
165 902,21 ₴
| Вакуумний відсмоктувач обрізків | ✓ |
| Величина дифференціалу | 1:0,7 / 1:1,5 |
| Величина ходу голководія | 30 мм |
| Виробник | Jack Technology |
| Кількість голок | 4 шт |
| Кількість ниток | 6 шт |
| Категорія | Для легких трикотажних тканин |
| Комплектація з власною турбіною | Не потребує підключення до пневматичної мережі |
| Країна виробник | Китай |
| Міжголкова відстань | 6 мм |
| Мінімальний діапазон диференціального просування | 1,6-2,5 мм |
| Максимальна довжина стібка | 2,5 мм |
| Масляний картер | Закритий |
| Обов’язкова комплектація | Швейна машина, двигун, вакуумне відро для збирання обрізків, швейний стіл |
| Система змащування | Автоматична |
| Тип голки | UYx118GKS #60-80 |
| Тип двигуна | Вбудований |
| Тип матеріалів | Легкі та середні |
| Тип платформи | Вільний рукав |
| Тип просування | Нижнє диференціальне |
| Тип стібка | Ланцюговий |
| Функція плавного старту | ✓ |
| Модель | BRC-740C-460-02-UT-AW2S |
| Максимальна висота підйому лапки | 6 мм |
| Максимальна швидкість | Мінімум 3200 ст/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | 64 кг |
| Мережа | 220 V |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Позиціонер голки | Вбудований |
Плоскошовна машина типу "Флетлок" BRUCE BRC-740C-460-02-UT-AW2S
Плоскошовна машина з платформою вільний рукав типу "Флетлок" з автоматичними функціями та пилососною системою відведення обрізків матеріалу та ланцюжка ниток, не потребує наявності компресора

Плоскошовна машина флетлок з платформою вільний рукав
BRUCE BRC-740C-460-02-UT-AW2S - промисловий флетлок з двохсторонньою підрізкою матеріалів
4-голковий + 1 голка "сліпа"
6-нитковий
міжголкова відстань 6.0 мм

Автоматична система обрізки нитки
Промисловий флетлок обладнаний електричною системою обрізки ланцюжка ниток гільйотинного типу.

Фотодатчики
Управління системою обрізки відбувається за допомогою фотосенсора.
Також є можливість ручного керування за допомогою колінного перемикача.

Пилососна система збору обрізок тканини
Для запобігання попадання обрізок тканини в шов використовується пневматична пилососна система.

Автономність в роботі
Плоскошовна машина типу "Флетлок" BRUCE BRC-740C-460-02-UT-AW2S не потребує наявності компресора на виробництві. Це було досягнуто завдяки використанню електричної турбіни, яка входить в комплектацію флетлока.

Плаский шов
Завдяки двохсторонньому підрізанню країв матеріалу та їх повному закриттю ланцюжком ниток вдається отримати плаский шов без потовщення або так званого "рубчика". Такий тип шва здатний витримати великі навантаження, добре піддається розтягу та не подразнює шкіру в місцях дотику.
Плоскошовні машини типу "Флетлок" використовуються при пошитті спортивного одягу, термобілизини , білизни та інших подібних виробів.
