BRUCE BRC-T2210-F3-D машина циклічного шиття з від’їзною пневматичною притискною лапою, робоче поле 220х100 мм
264 893,32 ₴
Категорії: Машини циклічного шиття, Промислове Швейне обладнання
| Висота підйому лапки | 22 мм |
| Кількість голок | 1 |
| Кількість ниток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Робоче поле | 220х100 мм |
| Система змащування | Автоматична |
| Тип голки | DPx17 |
| Тип двигуна | Серводвигун |
| Тип матеріалів | Важкі, Джинсові, Легкі, Середні |
| Тип машини | Автоматична машина циклічного шиття |
| Модель | BRC-2210F3 |
| Максимальна швидкість | 2700 об/хв |
| LED підсвітка | ✓ |
| Мережа | 220 В |
| Автоматична обрізка ниток | ✔ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✔ |
| Позиціонер голки | ✔ |
BRUCE BRC-T2210-F3-D Програмована машина циклічного шиття
Програмована машина циклічного шиття з від’їзною пневматичною притискною лапою для пришивання деталей по закритому контору, робоче поле 220х100 мм

Пневматична притискна лапка
Програмована промислова швейна машина циклічного шиття BRUCE BRC-T2210-F3-D обладнана від’їзною пневматичною притискною лапою для пришивання деталей по закритому контору, робоче поле 220х100 мм.

Сенсорний пульт керування
Кольоровий сенсорний пульт з піктограмними кнопками простий і інтелектуально зрозумілий в використанні.
Підтримка до 999 шаблонів програм, перенесення шаблонів здійснюється через USB накопичувач.
Підтримує велику кількість програм.

Для важких матеріалів
Машина призначена для прошивання високих пакетів матеріалів.
Підходить для шкіряних виробів, сумок, взуття, спец. одягу.

Програмування притискної лапки
При роботі з різною висотою настилу матеріалів є можливість програмувати різну висоту притискної лапки.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-3-32R2/223 високошвидкісний 3-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 704,62 ₴
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 704,62 ₴
BRUCE BRC-6390B-CZ-12 швейна машина для важких матеріалів з подвійним просуванням матеріалів
25 671,71 ₴
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 847,54 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 497,59 ₴
