Highlead GC24608-2 qz двоголкова машина колонкового типу з потрійним просуванням
110 662,70 ₴
Категорії: Колонкові машини, Промислове Швейне обладнання
| Висота колонки | 170 мм |
| Довжина стібка | 7 мм |
| Кількість голок | 2 шт |
| Міжголкова відстань | 9,5 мм |
| Робоче поле | 250х284 мм |
| Тип голки | DPx17 #140-160 |
| Тип двигуна | вбудований сервомотор |
| Тип просування | Потрійне |
| Модель | Двоголкова машина Highlead 24608-2 qz колонкового типу з потрійним просуванням |
| Максимальна швидкість | 1800 об/хв |
| Позиціонер голки | ✓ |
Двоголкова машина Highlead GC24608-2 qz колонкового типу з потрійним просуванням.
Модель обладнана пневматичним підйомом лапки та пневматичною закріпкою, що позбавить від зайвих зусиль при проведенні операцій, позиціонуванням голки та вбудованим сервомотором, який завдяки зниженню рівня шуму та вібрацій забезпечить комфортну та надійну роботу.

Завдяки колонковому типу машини підходить для:
- прошивання плотних виробів
- функцій свободного шиття
- красивих стібків
- легкої зміни шпульки
Він доступний для зшивання автомобільних сидінь, сумок та чохлів, черевиків, ручних сумок тощо.

СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE R4000-B-DQ комп’ютеризована швейна машина з покращеним серводвигуном та покращеною прохідністю потовщень матеріалів
25 965,55 ₴
BRUCE X5S-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті. Шов 5х5 мм
26 672,10 ₴
BRUCE X5S-6-03/333 високошвидкісний 6-нитковий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
27 776,07 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 760,10 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
111 060,14 ₴
