BRUCE BRC-6592С 2-голкова колонкова машина з роликовим просуванням матеріалів
48 367,99 ₴
Категорії: Колонкові машини, Промислове Швейне обладнання
| Висота колонки | 170 мм |
| Довжина стібка | 7 мм |
| Кількість голок | 2 шт |
| Міжголкова відстань | 9,5 мм |
| Робоче поле | 250х284 мм |
| Тип голки | DPx17 #140-160 |
| Тип двигуна | вбудований сервомотор |
| Тип просування | Потрійне |
| Модель | Двоголкова машина Highlead 24608-2 qz колонкового типу з потрійним просуванням |
| Максимальна швидкість | 1800 об/хв |
| Позиціонер голки | ✓ |
Промислова швейна машина BRC-6592С к-т
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE B5000-A-5-03/233 високошвидкісний 5-нитковий промисловий оверлок з схемою шва 5х5
38 518,51 ₴
BRUCE R6F-E-HQ-PK прямострочна безпосадочна швейна машина з автоматичними функціями з пулером
57 513,94 ₴
Highlead GC20618-2CX прямострочна двоголкова машина з потрійним просуванням
62 394,71 ₴
BRUCE BRC-8750J-405E промислова двоголкова машина зі збільшеними човниками відключенням голок та автоматичними функціями
110 586,81 ₴
Highlead GC24608-2 qz двоголкова машина колонкового типу з потрійним просуванням
122 414,99 ₴
