WERMAC A205 міні парогенератор на 5л.
17 764,24 ₴
| Виробник | WERMAC |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об’єм бака | 5л. |
| Продуктивність | 3,2 кг пара в годину |
| Тип машини | Міні парогенератор об’ємом на 5л. |
| Модель | WERMAC A205 |
| Потужність нагрівального елементу | 2500W |
| Мережа | 220V |
WERMAC A205
Міні парогенератор на 5л.
Парогенератор турецького виробництва WERMAC обладнаний 5 л. бойлером і ТЕНом потужністю в 2,5kW.
Кількість виробляємого пара 3,2 кг, а автономна робота парогенератора 6,5 годин
Комплектація:
- Міна парогенератор WERMAC A205:
- міні парогенератор
- праска Silter STB-200
- пружинний тримач провода
- парошланг до праски
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE 2035 промисловий парогенератор на 3,5 л
8 530,35 ₴
Silter SUPER MINI SPR/MN2002 міні парогенератор на 2л
9 673,60 ₴
SM-4040 ручний прес для термотрансферного друку
10 992,73 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 724,33 ₴
KAIGU NHG 500V 220 V дублюючий прес прохідного типу
134 287,13 ₴
