WERMAC A-212А 5кВ 380V автоматичний парогенератор на 2 праски
45 892,57 ₴
Категорія: Прасувальне обладнання
| Ємність для подачі води | 20 л. |
| Виробник | Wermac machinery |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об’єм бойлера | 10 л |
| Потужність помпи | 500 W |
| Робочий тиск | 4,5 бар |
| Тип машини | Автоматичний парогенератор на 2 робочих місця |
| Час нагрівання | ≃ 10 хв |
| Модель | A-212A |
| Потужність нагрівального елементу | 5 kW |
| Мережа | 380V |
| Автоматична підкачка води | ✓ |
Промисловий парогенератор на 2 праски WERMAC A-212A
- Парогенератор на 2 робочих місця має високу продуктивність , що забезпечує безперервну роботу 24 години.
- В нижній частині парогенератора є ємність для подачі води на 30 літрів, парогенератор має поплавкову систему рівня води в бойлері, ТЕН на 5kW.
- На передній панелі розташовані кнопка включення парогенератора, включення прасок, манометр, індикатори роботи: підкачка води і нагрівання.
- Виробник Туреччина.
- Підключення трифазне.
СХОЖІ ТОВАРИ
Парогенератор міні на 1 л Silter SPR/MN2000
7 824,60 ₴
SM TC-M4060 ручний прес для термотрансферного друку
13 451,27 ₴
Primula ATMOS міні-парогенератор на 5л. з праскою
29 715,88 ₴
SM-4060 прес сублімаційний автоматичний
46 991,53 ₴
Primula Ecovapor 2- 6KW 400V автоматичний промисловий парогенератор на 2 робочих місця
68 311,35 ₴
