WERMAC A-212A 5,5kW 220V автоматичний парогенератор на 2 праски
46 947,57 ₴
Категорія: Прасувальне обладнання
| Ємність для подачі води | 30 л. |
| Виробник | Wermac machinery |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність помпи | 500W |
| Продуктивність | 7 кг пара на годину |
| Робочий тиск | 4.5 бар |
| Тип машини | Автоматичний парогенератор на 2 робочих місця |
| Модель | A-212A |
| Потужність нагрівального елементу | 5,5kW |
| Мережа | 220V |
| Автоматична підкачка води | ✓ |
Промисловий парогенератор на 2 праски WERMAC A-212A
- Парогенератор на 2 робочих місця має високу продуктивність 7 кг. пари на годину, що забезпечує безперервну роботу.
- В нижній частині парогенератора є ємність для подачі води на 30 літрів, парогенератор має поплавкову систему рівня води в бойлері, ТЕН на 5,5kW.
- На передній панелі розташовані кнопка включення парогенератора, включення прасок, манометр, індикатори роботи: підкачка води і нагрівання.
- Виробник Туреччина.
- Підключення 220V.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE 2035 промисловий парогенератор на 3,5 л
8 527,93 ₴
SM ST-2005 промисловий парогенератор на 5 л
11 429,18 ₴
SM TC-M4060 ручний прес для термотрансферного друку
13 451,27 ₴
KAIGU NHG-500V 220V дублюючий прес прохідного типу
125 325,40 ₴
KAIGU NHG-500V 380 V дублюючий прес прохідного типу
125 325,40 ₴
