BRUCE F5000-F13F25-X промислова програмована машина циклічного шиття
263 209,81 ₴
Категорії: Машини циклічного шиття, Промислове Швейне обладнання
| Виробник | JACK TECHNOLOGY CO.,LTD |
| Висота підйому лапки | 15 мм |
| Габарити | 1400×1100 мм |
| Довжина стібка | 0,05-20 мм |
| Кількість голок | 1 шт |
| Кількість ниток | 2 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість шиття | 3500 стіб/хв |
| Розмір робочого поля | 800×350 мм |
| Тип голки | DP×5 / DP×17 |
| Тип машини | Програмована машина циклічного шиття |
| Модель | F5000-F13F25-X |
| LED підсвітка | ✓ |
| Вага | брутто – 260/нетто – 250 кг |
| Автоматичні функції | ✓ |
| Автоматична обрізка ниток | ✓ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✓ |
BRUCE F5000-F13F25-X
Промислова програмована машина циклічного шиття. Високоякісна швейна машина виготовлена на заводі JACK TECHNOLOGY CO.,LTD.
Програмовані швейні автомати широко використовуються на великих виробництвах, завдяки своїй продуктивності та точності виготовлення продукції. Сфера застосування майже не обмежена за рахунок високої гнучкості програмування.
На разі найбільше застосування машини отримали при виготовленні верхнього одягу, спортивного одягу, чохлів на меблі та автомобільні сидіння, футболок та для нашивання складних елементів.
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE X5S-4-M03/333 високошвидкісний 4-нитковий промисловий оверлок з швидким регулюванням зубчатої рейки по висоті
24 711,65 ₴
BRUCE R4000-B-S комп’ютеризована швейна машина із закритим масляним картером та автоматичними функціями
28 097,41 ₴
BRUCE 6390S-CZ-4 промислова швейна машина з подвійним транспортом та автоматичними функціями
39 397,93 ₴
Highlead GC20618-2CX прямострочна двоголкова машина з потрійним просуванням
62 394,71 ₴
BRUCE BRC-8450J-A-103 промислова двоголкова машина з автоматичними функціями та відключенням голок
103 991,18 ₴
